כללי

איך להביא לקוחות פרימיום לאירוע שלכם!

001

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

                                 כשמדובר בהפקת אירועי חברה , כמו אירועים למנהלים בכירים או כינוסים ללקוחות בכירים, חשוב להקדיש תשומת לב רבה לשלבי התכנון והשיווק. חברת אוניקס הפקות, המתמחה בארגון אירועים ייחודיים ובלתי נשכחים, תספק במדריך זה תובנות מפורטות וטיפים יצירתיים כיצד לבנות ולשווק אירוע בכירים מוצלח.

"אמנות השכנוע: יצירת טיזר מסקרן"

הצעד הראשון החיוני הוא יצירת טיזר מסקרן שיכה את סקרנותם של המנהלים הבכירים. התגרו אותם באמצעות הצגת פנים מיוחדים כמו מרצים אורחים מפורסמים, הזדמנויות נטוורקינג בלעדיות או נושאים חדשניים שיידונו. השתמשו במדיה חברתית פופולרית כמו לינקדאין ופייסבוק לשיתוף טיזרים קצרים ומשכנעים. בנוסף, שלחו מיילים טיזר מותאמים אישית למנהלים על מנת ליצור תחושת בלעדיות וחשיבות מוגברת.  המפתח הוא למנף את הסקרנות באמצעות חשיפה למידע מספיק כדי לעורר עניין, אך גם להותיר מסתורין מסוים שיגרה אותם לרצות עוד.

הזמנות פיזיות: שילוב של פורמליות עם הפתעה מתוקה

לאחר שצלחתם את השלב הראשון, הגיע הזמן להזמין את המנהלים באופן רשמי באמצעות הזמנה פיזית מוקפדת. הזמנה איכותית ובעיצוב מרשים העשויה מחומרים מהודרים תשדר מקצועיות ותחושת בלעדיות מכובדת. עם זאת, הוסיפו נגיעה קסומה על ידי צירוף מתנה קטנה וממוקדת כמו שוקולד גורמה איכותי או עוגיות אישיות משובחות. מחווה חמה ומפתיעה זו תגרום למנהלים להבין שמדובר בהפקת אירוע לקוחות יוקרתי, ותשכנע אותם במידה מסויימת להגיע ולהתרגש יחד עם כולם.

שיחת אישור הגעה עם מגע אנושי

לאחר שהזמנתם את המנהלים הבכירים בצורה מכובדת, הגיע הזמן לחזק את הקשר האישי באמצעות שיחות אישור הגעה. שיחות אלה, שיתבצעו על ידי אנשי קשר מקצועיים מטעם אוניקס הפקות, יאפשרו התקשרות ישירה ואישית עם המוזמנים הבכירים. במהלך השיחות ניתן יהיה להתייחס לכל חשש או שאלה מצד המנהלים, להבהיר פרטים לגבי האירוע, וכמובן להביע התרגשות כנה בנוגע להשתתפותם. מגע אנושי זה יגרום למנהלים להרגיש מוערכים ומוערכים כראוי, ויבסס ציפיות גבוהות לקראת חוויית האירוע.

הפתעה ויזואלית עוצמתית במסר וידאו ממוקד

לקראת סיום, השלב האחרון הוא מתן "טעימה" מרגשת וסוחפת מן האירוע הצפוי באמצעות סרטון וידאו מותאם אישית כיאה ל                 . סרטון קצר זה יכלול כתובת ישירה מפי אומן או דמות מפתח באירוע, ויציג למנהלים מבט ראשוני על האווירה הייחודית והאטרקציות המרכזיות שיחכו להם. חוויה ויזואלית מרגשת זו תגרה בהם סקרנות עצומה ותיצור קשר רגשי עמוק עוד לפני היום הגדול.

בחברת אוניקס הפקות, המומחים המובילים בהפקת אירועים למנהלים בכירים, אנו משלבים באופן מושלם את כל הטכניקות היצירתיות הללו על מנת לתכנן אירוע חברה או כנס לקוחות בלתי נשכח שישאיר רושם בל יימחה על המשתתפים. הצלחת האירוע נשענת על תכנון קפדני, חשיבה חוצת מסגרות ומגע אישי בכל שלב. בואו להמשיך יחד את הרכיבים הללו לחוויית פסגה שתצרוב בזיכרון המשתתפים לאורך זמן.

 

תפריט נגישות אתר