שירותי אינסטלציה

שירות Grohe – כל מה שאתם צריכים לדעת על מיכלי ההדחה של חברת Grohe

Grohe שירות למוצרים

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

חברת Grohe היא ספקית מובילה בעשרות מדינות בעולם של מערכות חדשניות לחדר האמבטיה ולמטבח - כיורים, מקלחות, אסלות, מכלי הדחה וכיוצא באלה. המוצרים של חברת Grohe מאופיינים בפתרונות טכנולוגיים חדשניים, אסתטיקה ועיצוב ייחודיים, איכות חסרת פשרות, והקפדה על קיימות וחסכון במים ובאנרגיה.

בין היתר, Grohe מספקת פתרונות למכלי הדחה סמויים וגלויים ברמה הגבוהה ביותר, ותכלת המים משווקת מוצרים וחלקי חילוף, כמו גם שירותי תיקון למכלי ההדחה של חברת Grohe.

שירות Grohe – מוצרים וחלקי חילוף

חברת Grohe מספקת פתרונות טכנולוגיים וחלקי חילוף לכל מערכות האינסטלציה – אטמי מנגנון לניאגרה סמויה, אסלות תלויות מעוצבות, לחצני הדחה בעיצובים שונים, מושבי אסלה, מנגנונים שונים לניאגרות סמויות, מכלי הדחה סמויים, מצופים וכיוצא באלה.

רכישת מוצרים של חברת Grohe תבטיח לכם חוויה מוצלחת – החל מההקפדה על חסכון וקיימות, דרך העיצוב המושלם ועד האיכות והעמידות של המוצרים לאורך שנים רבות.

שירות Grohe – תיקון נזילה מהניאגרה

למרות שהמוצרים של Grohe מאופיינים במערכות ומנגנונים הנדסיים בעלי עמידות לאורך זמן, כל מערכת הדחה עשויה להתבלות לאורך הזמן. דליפה ממיכל הדחה של Grohe, כמו כל מיכל הדחה, עשויה להיגרם מסיבות שונות. לעתים, הדליפה נגרמת בגלל שאחד מאטמי הגומי שמונעים מעבר מים נקרע, התבלה או התפורר.

במקרים אחרים התקלה נגרמת בשל מצוף תקול או לא מכוונן. תפקידו של המצוף הוא לעצור את התמלאות מיכל ההדחה מחדש לאחר הורדת המים, וכאשר המצוף תקול הניאגרה ממשיכה להתמלא, עד לכדי נזילה אל תוך מושב האסלה.

חברת תכלת המים מתמחה בתיקון מוצרי גרואה ושירות חברת Grohe

תקלות מורכבות יותר עשויות להיגרם בשל תקלה בצינור המים של הניאגרה, שבר או סדק במיכל ההדחה או ליקויים אחרים במנגנון ההדחה. על מנת לאתר את התקלה במהירות הרצויה ולטפל בה, מומלץ להיעזר בסיוע מקצועי ובעל ניסיון בטיפול במערכות אינסטלציה של Grohe.

שירות Grohe – תיקון נזילה מניאגרה סמויה

ניאגרה סמויה היא מיכל הדחה אסתטי אשר אינו גלוי לעין, אלא חבוי מאחורי הקיר, כאשר רק לחצן ההדחה גלוי למשתמש בשירותים. במקרים של דליפה מניאגרה סמויה של Grohe מומלץ להיעזר בשירות מקצועי.

במרבית המקרים, התקלה בניאגרה הסמויה איננה שונה מהתקלה בניאגרה גלויה – אך סיוע מקצועי עשוי לאפשר לכם לפתור את הבעיה בלא צורך לפרק את אריחי חדר האמבט או לשבור את הקיר. טיפול בניאגרות סמויות באמצעות פירוק לחצן ההדחה והחזרתו לאחר התיקון הוא נפוץ, אך מומלץ שייעשה בידי איש מקצוע בעל ניסיון בטיפול במערכות של Grohe.

אם יש לכם נזילה ממיכל ההדחה, מומלץ למהר לטפל בה ולא להתעכב. המתנה יכולה להביא לבזבוז משמעותי של מים, וכתוצאה מכך לבזבוז כסף.

אף נזילה שקטה ועדינה עשויה להצטבר בחודש לאלפי ליטרים של מים מבוזבזים, שתשלמו עליהם במסגרת חשבון המים שלכם. חוץ מזה, טיפול מהיר ימנע החמרה של התקלה.

אם נתקלתם בתקלה בניאגרה סמויה או גלויה של Grohe, אנחנו קוראים לכם לפנות אלינו לקבלת שירות מהיר ואמין, החל מקבלת אינפורמציה מלאה ועד לתיקון התקלה במהירות האפשרית ובמקצועיות הגבוהה ביותר.

תכלת המים היא משווקת מובילה בישראל של מערכות המים של חברת Grohe, ומתמחה בטיפול, תיקון, התקנה ומכירת חלקי חילוף ומכלי הדחה של החברה. אנו נשמח להעניק לכם שירות בכל בעיה או צורך שמתעוררים לכם במערכות של Grohe.

תפריט נגישות אתר